✔Двигун: 1500W
✔ АКБ макс заряд 73V
✔Максимальна швидкість 50км\год.
✔Гальма: Переднє та заднє дискове
✔NFC - ключ
✔Максимальне навантаження 150кг.
✔12" колеса
✔Адаптований під роботу кур'єрів
✔ АКБ макс заряд 73V
✔Максимальна швидкість 50км\год.
✔Гальма: Переднє та заднє дискове
✔NFC - ключ
✔Максимальне навантаження 150кг.
✔12" колеса
✔Адаптований під роботу кур'єрів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1500 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Вага | 150 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кут підйому | 10 град. |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Тип | Електроскутер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 840 ₴




