✔Двигун: 1000W
✔ Запас ходу 40-60км.
✔Максимальна швидкість 60км\год.
✔Гальма: Переднє дискове, заднє барабанне
✔NFC - ключ
✔Максимальне навантаження 150кг.
✔10" колеса
✔ Запас ходу 40-60км.
✔Максимальна швидкість 60км\год.
✔Гальма: Переднє дискове, заднє барабанне
✔NFC - ключ
✔Максимальне навантаження 150кг.
✔10" колеса
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип електровелосипеда | Велоскутер |
| Тип гальмівної системи | Механічний дисковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 930 ₴




