✔Двигун: 500W
✔ Максимальна швидкість 30км\год.
✔Довговічна АКБ. До 10 років експлуатації
✔Гальма: Переднє/заднє дискові
✔Шини: 14"
✔Двомісна комплектація
✔Максимальне навантаження 120кг.
✔Запас ходу 30-40км
✔ Максимальна швидкість 30км\год.
✔Довговічна АКБ. До 10 років експлуатації
✔Гальма: Переднє/заднє дискові
✔Шини: 14"
✔Двомісна комплектація
✔Максимальне навантаження 120кг.
✔Запас ходу 30-40км
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 1250 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Дистанція пробігу | 100 км |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 30 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Тип електровелосипеда | Велоскутер |
| Кількість місць | 1 |
| Тип гальмівної системи | Механічний дисковий |
| Виробник | Sonic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 600 ₴




