✔Двигун: 500W
✔ Максимальна швидкість 40км\год.
✔Довговічна АКБ. До 10 років експлуатації
✔Гальма: Переднє/заднє дискові механічні
✔Шини: 26"
✔Двомісна комплектація
✔Максимальне навантаження 150кг.
✔Pass-assist.
✔Запас ходу 25-35км
✔ Максимальна швидкість 40км\год.
✔Довговічна АКБ. До 10 років експлуатації
✔Гальма: Переднє/заднє дискові механічні
✔Шини: 26"
✔Двомісна комплектація
✔Максимальне навантаження 150кг.
✔Pass-assist.
✔Запас ходу 25-35км
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 26 мм |
| Колір | Білий |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 35 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 15 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Тип електровелосипеда | Велоскутер |
| Кількість місць | 2 |
| Тип гальмівної системи | Механічний дисковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 815 ₴


