✔Двигун: 500W
✔ Максимальна швидкість 25км\год.
✔Довговічна АКБ. До 10 років експлуатації
✔Гальма: Переднє/заднє дискові
✔Шини: 20"
✔Складна конструкція
✔Двомісна комплектація
✔Максимальне навантаження 150кг.
✔Запас ходу 35-50км
✔ Максимальна швидкість 25км\год.
✔Довговічна АКБ. До 10 років експлуатації
✔Гальма: Переднє/заднє дискові
✔Шини: 20"
✔Складна конструкція
✔Двомісна комплектація
✔Максимальне навантаження 150кг.
✔Запас ходу 35-50км
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Тип електровелосипеда | Велоскутер |
| Кількість місць | 1 |
| Тип гальмівної системи | Механічний дисковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 880 ₴



