✔ Двигун: 1500W
✔ Максимальна швидкість: до 65 км/год
✔ Акумулятор: 60V 20Ah Li-ion
✔ Запас ходу: 50–80 км
✔ Колеса: 20×4.0 fatbike OFF-ROAD
✔ Гальма: дискові, передні та задні
✔ Підвіска: двопідвіс
✔ Трансмісія: Shimano, 7 швидкостей
✔ Максимальне навантаження: до 200 кг
✔ Максимальна швидкість: до 65 км/год
✔ Акумулятор: 60V 20Ah Li-ion
✔ Запас ходу: 50–80 км
✔ Колеса: 20×4.0 fatbike OFF-ROAD
✔ Гальма: дискові, передні та задні
✔ Підвіска: двопідвіс
✔ Трансмісія: Shimano, 7 швидкостей
✔ Максимальне навантаження: до 200 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shimano |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 20 мм |
| Колір | Хакі |
| Потужність електродвигуна | 1500 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 65 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Тип електровелосипеда | Велоскутер |
| Кількість місць | 1 |
| Тип гальмівної системи | Гідравлічний дисковий |
| Тип дисплея | Кольоровий LCD (TFT) |
| Знімний акумулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 000 ₴




