✔ Довговічні та надійні АКБ. Термін служби до 10 років.
✔ Кузов 1.5м х 1.2м
✔ Понижаюча передача
✔ Робоча температура -10С…+40С
✔ Двигун 2000W (пікова 3000Вт)
✔ Максимальна швидкість: 50 км\год.
✔ 375-12 колеса
✔ Запас ходу до 60 км.
✔ Час повного заряджання – 5-6 годин.
✔ Максимальне навантаження: 1000 кг.
✔ Кузов 1.5м х 1.2м
✔ Понижаюча передача
✔ Робоча температура -10С…+40С
✔ Двигун 2000W (пікова 3000Вт)
✔ Максимальна швидкість: 50 км\год.
✔ 375-12 колеса
✔ Запас ходу до 60 км.
✔ Час повного заряджання – 5-6 годин.
✔ Максимальне навантаження: 1000 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 2000 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Вага | 150 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Кут підйому | 10 град. |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Ємність акумулятору | 40 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Тип | Електротрицикл |
| Виробник | PRO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 425 ₴




