✔ Двигун 800W (пікова потужність — 1000W),
✔ Максимальна швидкість 35 км/год.
✔ Літієва батарея 48V 15Ah
✔ Час повного заряджання — 4–5 годин.
✔ Міцні 10-дюймові шини
✔ Запас ходу: до 60 км
✔ Дискові гальма у поєднанні з E-ABS
✔ Максимальне навантаження: 150 кг
✔ Легко долає підйоми до 15% нахилу
✔ Максимальна швидкість 35 км/год.
✔ Літієва батарея 48V 15Ah
✔ Час повного заряджання — 4–5 годин.
✔ Міцні 10-дюймові шини
✔ Запас ходу: до 60 км
✔ Дискові гальма у поєднанні з E-ABS
✔ Максимальне навантаження: 150 кг
✔ Легко долає підйоми до 15% нахилу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Конструкція | Складана |
| Висота рульової стійки | 110 см |
| Вага | 22 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 15 мА/год |
| Тип батареї | Літієва |
| Наявність сидіння | Знімне сидіння (в комплекті або опція) |
| Тип гальмівної системи | Гідравлічний дисковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 700 ₴




