✔ Двигун 500W (пікова потужність — 750W),
✔ Максимальна швидкість 35 км/год.
✔ Літієва батарея 36V 15Ah
✔ Час повного заряджання — 4–5 годин.
✔ Міцні 12-дюймові шини
✔ Запас ходу: до 60 км
✔ Дискові гальма у поєднанні з E-ABS
✔ Максимальне навантаження: 150 кг
✔ Легко долає підйоми до 15% нахилу
✔ Максимальна швидкість 35 км/год.
✔ Літієва батарея 36V 15Ah
✔ Час повного заряджання — 4–5 годин.
✔ Міцні 12-дюймові шини
✔ Запас ходу: до 60 км
✔ Дискові гальма у поєднанні з E-ABS
✔ Максимальне навантаження: 150 кг
✔ Легко долає підйоми до 15% нахилу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABS |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кут підйому | 15 град. |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Тип | Електроскутер |
| Ємність акумулятора | 15 А. г |
| Напруга акумулятора | 36 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 500 ₴




