Електровелосипед SWFT Volt 36V 10Ah
Електричний шосейний велосипед SWFT Volt E-bike (класу-2) 350Вт Електровелосипед VOLT поєднує в собі легку та міцну сталеву раму з вбудованою акумуляторною батареєю та шинами для дорожніх перегонів, щоб запропонувати елегантну поїздку городом, передмістями або де б ви не находилися. Незалежно від того, чи ви рухаєтеся самостійно або використовуєте підтримку педалювання, LCD-дисплей відстежує ваші показники під час поїздки. Наша модель VOLT найкраще підходить для більшості велосипедистів зростом від 5'9" і вище, а також доступна в ексклюзивному сріблясто-оранжевому кольорі. Характеристики: Розмір: 183 x 57 x 100 см Мотор 350 Вт Акумулятор 600 циклів Обмеження ваги: 99 кг алюмінієві обода 36 отворів передній та задній Шини 700C x 28 мм, рекомендовані для електровелосипедів, Датчик швидкості Середня відстань з газом на одній зарядці: 43.5 км Швидкість: До 32,2 км/год при використанні газу та допомоги
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 28 мм |
| Вага | 20 кг |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 32 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Напруга акумулятору | 36 В |
- Ціна: 21 000 ₴








