Електровелосипед HITWAY BK8S
Потужний електровелосипед. Електровелосипед має потужний двигун потужністю 250 Вт і може розвивати максимальну швидкість 25 км/год. 26-дюймові електричні велосипеди для чоловіків і жінок пропонують вам спокійну їзду, щоб бути вільним і досліджувати природу в горах і в місті.
Знімна літієва батарея. Знімна літієва батарея 12 AH/36 В – більше не турбуйтеся про необхідність постійної зарядки – тривалість автономного руху на одному заряді може досягати 35-70* кілометрів, залежно від вибраного режиму та стилю їзди.
*На конкретні дані впливатимуть вага водія, температура, дорожні умови тощо.
Захист для безпечного водіння. Передні та задні подвійні дискові гальма та електронні гальма повністю покращують ефективність гальмування та скорочують гальмівний шлях.
Яскравий світлодіодний ліхтар спереду та стоп сигнал ззаду роблять вас помітнішими, що збільшує безпеку, коли ви виїжджаєте, особливо в умовах недостатньої видимості.
Регульоване сидіння та 2 режими водіння. Режим водіння «Фітнес» і режим мопеда, трирівневий контроль швидкості та індикатор заряду батареї — ви можете вибрати будь-який за необхідності. Сидіння регулюється, що дозволяє з легкістю налаштувати його висоту для людей різного зросту, щоб знайти найкраще положення для комфортної їзди.
🔹Потужність двигуна: 250 Вт
🔹Крутний момент: ~32 Нм
🔹Батарея: 36 В, 10.4 А·год (≈374 Вт·год)
🔹Тип батареї: літій-іонна, знімна
🔹Запас ходу: 40-80 км
🔹Час заряджання: 5–6 годин
🔹Максимальна швидкість: 25 км/год
🔹Підтримка підйому: до 25°
🔹Тип приводу: одношвидкісний (single speed)
🔹Рама: сталь (низька посадка, step-through)
🔹Колеса: 26 × 2.35 дюйми
🔹Вага: близько 26.4 кг
🔹Максимальне навантаження: ~120 кг
🔹Тип гальм: механічні дискові
🔹Освітлення: передня та задня LED-фара
🔹Бортовий комп'ютер: LCD-дисплей
🔹Задній багажник
🔹Знімна батарея із захистом від крадіжки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 26 мм |
| Вага | 26 кг |
| Колір | Білий |
| Потужність електродвигуна | 250 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 80 км |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Напруга акумулятору | 36 В |
- Ціна: 24 000 ₴




